Kurumsal

   Kuruluş yılı 2011 olan Logoraf, mağaza ekipmanları tasarımı ve üretimi alanında hizmet vermektedir. Faaliyetlerini İstanbul’da yer alan yönetim merkezi ve 13.000m2 büyüklüğündeki üretim tesisinde sürdüren Logoraf, yenilikçi raf sistemi ve teşhir elemanları çözümleri ile bir yandan Türkiye’deki çok uluslu perakendecilik markalarına hizmet verirken, diğer yandan yurt içindeki başarısını ihracat alanında da göstermiş ve hâlihazırda üretiminin büyük bir bölümünü ihraç eder konuma gelmiştir.

   Başta Fransa ve Azerbaycan olmak üzere; Bulgaristan, Romanya, Katar, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kuzey Irak gibi Orta Doğu ve Avrupa’nın önemli ülkelerine ihracat yapmaktadır.

   Logoraf, süper/hiper market, akaryakıt istasyonları, hazır giyim mağazaları, kozmetik mağazaları, yapı market, elektronik market, eczane, kitap/kırtasiye mağazaları, depolama alanlarına dönük geniş ürün yelpazesi ve yaratıcı çözüm önerileri ile her zaman sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.